Witamy na stronie firmy Vestram Inteligentny dom

Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów Inteligentny dom. Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem połączonym pasją do nowoczesnych technologii. Dzięki bliskiej współpracy z producentami systemów, jesteśmy w stanie proponować i realizować już sprawdzone rozwiązania co wraz z konkurencyjnymi cenami i profesjonalnym doradztwem technicznym świadczy o renomie naszej firmy.
Celem naszej działalności jest nieustanny rozwój poprzez szkolenia branżowe jak również realizowanie powierzonych nam nietypowych zadań przez co stale poszerzamy naszą ofertę opierając się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, lecz do grona naszych odbiorców należą także przedsiębiorstwa i instytucje publiczne.
grafika vestram

Chodzi nam o…

Komfort użytkowania
Wyobraźmy sobie, że jedno naciśnięcie przycisku przed opuszczeniem domu włącza oświetlenie przed domem, opuszcza rolety, wyłącza telewizor i sprzęt audio, rozłącza ryzykowne urządzenia (czajnik, żelazko, suszarka, …), uzbraja system alarmowy, zamyka zawór wody, …
Bezpieczeństwo
Pewnie nigdy nie wykonujesz aż tylu operacji kiedy pozostawiasz dom bez opieki do powrotu z pracy? Czy brak czasu na dokonanie tych czynności jest odpowiednim powodem, dla którego warto rezygnować z bezpieczeństwa? A jeśli …
Oszczędność energii
to samo naciśnięcie przycisku zaoszczędzi dla Ciebie nie tylko czas ale również energię potrzebną do ogrzewania? System może obniżyć również żądaną temperaturę podczas Twojej nieobecności, jak również odpowiednio wcześnie może przygotować komfortową temperaturę na Twój powrót. Inteligentny dom robi rzeczy, które powinien, a o których po prostu nie musisz pamiętać powodując “przy okazji” oszczędności.

Co zyskujesz?

Decyzja o montażu systemu automatyki domowej nie należy do najłatwiejszych. Stereotyp, że jest przeznaczona tylko dla najzamożniejszych, niska świadomość wśród nabywców nieruchomości oraz również instalatorów i elektryków czym tak naprawdę jest ten cały dom nazywany “inteligentnym” powodują, że inwestorzy nie mają możliwości wyboru. Kupując mieszkanie czy dom od dewelopera dostajemy już gotową instalację elektryczną i teletechniczne, a to właśnie one decydują o tym jakie będą możliwości Twojego domu. Oczywiście jeszcze nic straconego, są przecież systemy bezprzewodowe. Ale wiadomo jak to jest z bezprzewodowością, zasięg, zakłócenia, a kto by pamiętał i chciał wymieniać baterie? Aby cieszyć się z pewnego i stabilnego systemu potrzebujemy przewodów, a wszelkie modyfikacje w stanie deweloperskim wiążą się z ingerencją w wykonane wcześniej prace wykończeniowe. Dlatego jeśli planujesz zakup nieruchomości to warto postarać się o wykonanie nowoczesnej instalacji elektrycznej oraz teletechniczej. Takie rozwiązanie stanie się niedługo standardem i będzie miało zdecydowane znaczenie przy ewentualnej sprzedaży nieruchomości. Więc jeśli nie uważasz (jeszcze), że chcesz mieszkać w inteligentnym domu możesz traktować to jako kolejną inwestycję. To nie wszystko co dostajesz od inteligentnego domu. Panele do sterowania wykonane ze szkła o barwie jaką sobie zażyczysz nadają pomieszczeniom nowoczesny design.

Dlaczego my?

“JEDYNYM ŹRÓDŁEM WIEDZY JEST DOŚWIADCZENIE”

A. Einstein

Nasza firma to grono fachowców od lat zajmujących się nowoczesnymi rozwiązaniami dla domu i biura. To co zyskujesz to przede wszystkim kompleksowa obsługa i realizacja. Nie musisz zatrudniać elektryka, instalatora alarmów, monitoringu czy telewizji. My wykonujemy oraz uruchamiamy te instalacje i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Szanujemy swoją pracę i czas innych , dlatego nasze poczynania na inwestycji koordynujemy z pozostałymi wykonawcami (ogrzewanie, bramy, rolety), tak abyśmy mieli pewność, że wszystkie urządzenia będą działały tak jak założyliśmy na etapie projektu. Na każdym etapie realizacji weryfikujemy słuszność postawionych nam wytycznych. Podpowiadamy co można zrobić lepiej, abyś miał szeroki zakres możliwości wyboru.
Tak przy naszej skromnej asyście stajesz się twórcą systemu własnego “inteligentnego domu”.